درباره هتل پردیس مبارکه

هتل پردیس به جهت داشتن فضای مطلوب، محیطی آرام و دلپذیر در طبیعت بکر و بدور از هیاهوی شهری ، امکانات اقامتی و… توانسته است رضایت خاطر میهمانان عزیز را فراهم آورد.
هتل ساحلی پردیس مبارکه با مساحت 3100 در پنج طبقه احداث گردیده است. در قسمت زیر زمین هتل، کلوپ تفریحی با امکاناتی از قبیل بیلیارد، شطرنج ، فوتبال دستی بازیهای حسی- حرکتی قرار دارد تا در زمان اقامت میهمانان اوقات شادی را برای آنها فراهم آورد. رستوران،کافی- شاپ و سالن کنفرانس در طبقه ی هم کف واقع شده است. در طبقات اول و دوم دو سالن چند منظوره ترنج و نارنج قرار گرفته است که میزبان مراسم عقد ، عروسی ، ولیمه حج ، تولد ، سالگرد ازدواج ، سمینار ، همایش ، کنفرانس و … می باشند و آخرین طبقه ی هتل شامل هفده اتاق جهت اقامت میهمانان می باشد که از این میان ده اتاق بصورت دو تخته، پنج اتاق بصورات سه تخته، یک سوئیت یک خوابه و یک سوئیت دو خوابه هستند . این هتل به علت مشرف بودن بر رودخانه ی زاینده رود نمای بسیار زیبا و چشم نوازی را برای میهمانان فراهم آورده است.
محیط آرام و فضای دلپذیر این هتل خاطره ای به یاد ماندنی را برای میهمانان برجای خواهد گذاشت.
مدیریت و پرسنل هتل ساحلی پردیس مبارکه میزبان شما جهت جاودانه ساختن لحظات خوش در مدت اقامتتان خواهند بود.

 

هتل ساحلی و توریستی پردیس مبارکه اولین هتل در سطح شهرستان مبارکه و در حال حاضر تنها هتل این شهر محسوب می گردد.

این هتل که در فاصله 10 متری رودخانه زاینده رود و در بهشت گمشده اصفهان واقع گردیده است در سال 1384 پایه گذاری ، طراحی و عملیات اجرایی آن شروع گردید.

هتل پردیس با بهره گیری از هنر معماری مدرن طراحی و اجرا شده و سرانجام در تاریخ 25/05/1388 افتتاح گردید و به بهره برداری رسید.

هتل پردیس در همجواری ابنیه تاریخی دوره قاجاریه ثبت شده در آثار ملی ، چشم انداز چم پردیس ، رودخانه زاینده رود ، شالیزار برنج و در طبیعت بکر ، زیبا و در محیطی آرام و به دور از آلودگی های صوتی شهرنشینی احداث گردیده است.

هتل ساحلی و توریستی پردیس مبارکه با احترام به حقوق میهمانان ، آسایش و امکانات را برای عزیزان به ارمغان آورده و با توجه به اصالت کهن ایران اسلامی در امر میهمان نوازی توانسته است به خوبی در رسیدن به این مهم گام برداشته و رضایت خاطر عزیزان را در طول مدت اقامت شان در شهر صنعتی مبارکه جلب نماید.

 

 

افتخارات هتل پردیس :

 

  • دریافت گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری از ستزمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری

  • اولین دارنده نشان عالی میزبانی بین المللی

  • دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کسب و کار هتل ساحلی پردیس از کشور ترکیه

  • دریافت گواهینامه بین المللی اعتباری مدیریت از کشور ترکیه

  • دریافت گواهینامه بین المللی اعتباری مدیریت از کشور انگلستان

نشانی هتل پردیس

اصفهان / شهرستان مبارکه
اسماعیل ترخان / حاشیه زاینده رود

تلفن مشاوره و رزرو

1000 5246 31 98+
1020 5246 31 98+
Map Data
Map data ©2017 Google
Map DataMap data ©2017 Google
Map data ©2017 Google

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sunriseco/domains/pardishotel.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sunriseco/domains/pardishotel.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277